Позачергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано 24 квіт. 2020 р., 04:30 Інформаційно-довідковий центр
    На засіданні Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося 24 квітня 2020 року, розглянуто питання щодо виділення з матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів для 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області,з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації в екосистемах району та з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусною хворобою - виділення паливно-мастильних матеріалів для службового транспорту Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області та транспорту, що забезпечує підвезення працівників, які забезпечують життєдіяльність району, відповідно до розроблених маршрутів та графіків.
    Крім того, у разі погіршення епідемічної ситуації в районі, затверджено План створення контрольно-пропускних пунктів з облаштуванням на них постів санітарного контролю на території Броварського району.
    На виконання листа т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації В. Володіна щодо перевірки гуртожитків на дотримання карантинних заходів, в першу чергу тих, в яких є хворі на коронавірусну хворобу, особи з підозрою на захворювання та особи, за якими встановлене медичне спостереження, надано відповідні протокольні доручення Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень, Броварському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Київській області та Броварському відділу поліції.