Pозширена оперативна нарада

опубліковано 18 квіт. 2016 р., 07:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 07:49 ]
    18 березня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про хід проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів району та про закінчення опалювального періоду 2015/2016 років.
2. Інформація про хід виконання «Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2016-2020 роки.
3. Інформація про соціальний захист багатодітних сімей та порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.
    Після засідання розширеної оперативної наради голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько спільно з головою районної ради С.М.Гришком провели нараду по ремонту доріг на території Броварського району.
    На нараді присутні сільські та селищні голови, представники дорожніх організацій.

18 квітня 2016 р.