Новини‎ > ‎

Представники громади Броварщини взяли участь в обласному заході присвяченому 70-тій річниці визволення від німецько-фашистських загарбників останнього району Київщини

опубліковано 10 лют. 2014 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лют. 2014 р., 01:59 ]
    08 лютого – заступники голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, О.В.Онашко разом з представниками громади Броварщини взяли участь в обласному заході, що проходив на Київщині в м.Богуслав. Цього дня 70 років тому було звільнено від німецько - фашистських загарбників останній з районів Київщини – Богуславський. 

8 лютого 2014 р.


    З глибокою вдячністю і скорботою схилили голови присутні перед тими, хто наближав світлий День Перемоги. Ратний подвиг, мужність і героїзм, відданість Батьківщині воїнів визволителів, які ціною власного життя дарували прийдешнім поколінням мир і щастя, назавжди залишаються в пам’яті народній. 
    Перед присутніми виступив голова Київської облдержадміністрації А.Й.Присяжнюк, який подякував ветеранам Великої Вітчизняної війни за їхній зразок мужності та героїзму при визволенні Київщини. Тут же він дав оцінку суспільно-політичній та соціально-економічній ситуації в регіоні та ролі органів місцевого самоврядування у вирішенні нагальних проблем. Він висловив занепокоєння подіями, що відбуваються в країні та зауважив, що безчинства і наруга над законами повинні бути припинені. 
- Постійний діалог влади і громади всіх рівнів Київщини дав змогу створити територію стабільності, територію без насильства. Нажаль сьогоднішнє політичне протистояння багато в чому спровоковане, може стати значним кроком назад. Втім Київщина – один з небагатьох регіонів у якому ця ситуація врегульовується мирним шляхом, проводяться «круглі столи» з представниками влади і опозиції, де предметно обговорюються всі проблеми області. 
    В свою чергу виступив голова Київської обласної ради О.С.Качний, голова обласної організації ради ветеранів України М.С.Томашов
    Після виступів і нагороджень ветеранів Великої Вітчизняної війни області були покладені кошики квітів до Меморіалу Слави та відбулося урочиста церемонія передачі естафети пам’яті. Голова Миронівської райдержадміністрації передав голові Богуславської районної державної адміністрації прапор 135 стрілецького полку, який залишається на вічне зберігання в музеї історії Богуславщини. 
    Завершився обласний захід, виступом народної артистки України Наталії Бучинської.
Comments