Новини‎ > ‎

Представники компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», за підтримки районної державної адміністрації та районної ради подарували вихованцям дитячого будинку "Надія" велосипеди

опубліковано 15 черв. 2015 р., 03:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 черв. 2015 р., 03:34 ]
    На вихованців мокрецького дитячого будинку «Надія» минулої п’ятниці чекав приємний сюрприз - представники компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», за підтримки районної державної адміністрації та районної ради подарували їм чудові велосипеди.
    Звичайно ж дітлахи відразу почали випробовувати «залізних коней» на міцність. 15 влаштували велопробіг прямо на подвір’ї. Не відставала від старших і наймолодша вихованка. Звичайно, радості дітей не було меж.
    Голова районної державної адміністрації Володимир Сінько та голова районної ради Сергій Гришко висловили щиру вдячність вихователям дитячого будинку «Надія» за їхню роботу, добрі та чуйні серця, які вони без залишку віддають дітям та вручили їм Подяки.
    Також голова райдержадміністрації та голова райради відвідали мокрецький НВК, ознайомилися з роботою пришкільного оздоровчого табору, обговорили проблеми з якими стикається кожен навчальний заклад в кінці навчального року, а саме - ремонт. Очільники району також відвідали найвіддаленіший населений пункт Броварщини - село Бервицю. В ході робочого візиту дійшли висновку: потенціал у населених пунктів є, одне із основних завдань влади на нинішньому етапі - залучення в район інвесторів та створення для них прозорих умов праці.

12 червня 2015 р.


Comments