Презентація проєкту "Єдина Школа" у Броварському районі

опубліковано 16 жовт. 2020 р., 02:23 Інформаційно-довідковий центр
    16 жовтня 2020 року у Броварській райдержадміністрації відбулася презентація інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи "Єдина Школа" для закладів освіти, на яку були запрошені працівники відділу освіти та керівники загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району.
    Презентацію провів засновник даного проєкту Олексій Кошевець. Він детально розповів про всі аспекти системи та особливості її роботи.
    Єдина Школа - система, розроблена з метою налагодження взаємодії між батьками та навчальним закладом та моніторингу шкільного життя дитини. А також для забезпечення вчителів, батьків, учнів та всіх учасників освітнього процесу всіма необхідними інструментами та автоматизації всієї паперової роботи.
    В результаті зустрічі було досягнуто домовленостей щодо впровадження системи "Єдина Школа" в освітні заклади Броварського району.