Прийом грамодян. Нарада під головуванням заступника голови - керівника апарату Київської обласної державної адміністрації А.С.Спаського

опубліковано 21 жовт. 2011 р., 03:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 жовт. 2011 р., 06:24 ]
    19 жовтня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів особистий прийом громадян.
    На прийом звернулося 15 жителів Броварського району, які у своїх зверненнях порушили такі питання:
- про вияснення обставин, які склались стосовно актів на земельні ділянки;
- про надання земельної ділянки для ведення будівництва в смт. В.Димерка;
- про надання земельної ділянки особистого селянського господарства на території Требухівської сільської ради;
- порушення земельного законодавства.
    По порушених питаннях дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Цього дня в малому актовому залі Броварської райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови - керівника апарату Київської облдержадміністрації А.С.Спаського в присутності виконуючого обов’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшина, заступників голови адміністрації, керівників податкової служби, начальника Броварського МВ (з обслуговування міста Бровари та району) ГУ МВС України в Київській області, представника прокуратури, керівники управлінь, відділів, служб району.
    На нараді порушувались наступні питання:
- про виконання доходної частини бюджету Броварським районом на 2011 рік;
- заборгованість підприємств Броварського району по заробітним платам;
- заборгованість підприємств Броварського району по відчисленням податків за оренду землі;
- про перевірку підприємств які платять мінімальну заробітну плату;
- про поглиблення співпраці сільських та селищних рад з Броварським МВ (з обслуговування міста Бровари та району) ГУ МВС України в Київській області.
    По всім порушеним в обговоренні питанням данні доручення відповідальним за формування бюджету на 2012 рік та виконання його за 2011 рік.