Прийом громадян в с.Семиполки. Засідання Дозвільного центру

опубліковано 15 трав. 2012 р., 07:02 Інформаційно-довідковий центр
    15 травня – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів виїзний особистий прийом громадян в Семиполківській сільській раді.
    Жителі с.Семиполки у своїх зверненнях порушили таке питання:
- виготовленням державних актів на частки – паї на території Семиполківської сільської ради.
    По порушеному питанню першим заступником голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшином дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.
    Цього ж дня відбулося засідання Дозвільного центру, на якому були присутні державний реєстратор апарату Броварської районної державної адміністрації, начальник управління ветеринарної медицини в Броварському районі, начальник інспекції архітектурно-будівельного контролю в Київській області, начальник Броварської районної СЕС.