Привітали дільничних офіцерів поліції

опубліковано 20 черв. 2019 р., 01:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 черв. 2019 р., 02:00 ]
   20 червня 2019 року в приміщенні Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області відбувся захід, присвячений Дню дільничного офіцера поліції.

Присутніх зі святом привітали: виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся, заступник Броварського міського голови Г. Голубовський, начальник Броварського ВП ГУ НП В Київській області О. Янчинський.

Ю.Плакся подякував офіцерам за їхню роботу, готовність прийти на допомогу в будь-який час до кожного громадянина. Побажав міцного здоров'я, удачі, Божого благословіння та миру.

За вагомий особистий внесок у боротьбі зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, бездоганне виконання службового обов'язку, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня дільничного офіцера поліції грамотами та цінними подарунками нагородженно кращих працівників.