Привітали рятівників Броварщини!

опубліковано 17 вер. 2019 р., 03:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 вер. 2019 р., 03:20 ]

17 вересня, відзначають День рятівника.  Згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року свято відзначається щороку цього дня. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але й громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.
   Нині всі рятувальники України підпорядковуються Державній службі з надзвичайних ситуацій, яка забезпечує реалізацію державної політики у сферах цивільного захисту, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб, а також профілактику травматизму невиробничого характеру.
   В приміщенні Броварського РВ ГУ ДСНС України в Київській області відбувся урочистий захід, присвячений Дню рятівника України за участі голови Броварської районної державної адміністрації М. Клименка, голови Броварської районної ради С. Гришка, радника голови Броварської міської ради Г.П.Голубовського, працівників Броварського РВ ГУ ДСНС України в Київській області.

"Рятівники - сильні духом та відважні люди, професіонали, готові завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід." - зазначив голова адміністрації М. Клименко.
   "У цей святковий день прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави у Вашій нелегкій професії.
   Хай на терені мужньої професії Вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах. Хай завжди оберігає Вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників, надає допомогу усім, хто потрапив у біду.
   Щастя та добра Вам і Вашим сім’ям."

Співробітників рятувальних підрозділів відзначено Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, Знаком пошани ІІІ ступеня Броварської районної ради, грамотами, подяками та цінними подарунками.