Привітання дітей-сиріт та осіб похилого віку з Різдвом Христовим.

опубліковано 10 січ. 2012 р., 00:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 січ. 2012 р., 03:27 ]
    06 січня – заступник голови райдержадміністрації О.В.Онашко та начальник відділу освіти С.І.Лукашевич привітали дітей – сиріт Мокрецького дитячого будинку «Надія» з Різдвом Христовим та за дорученням голови Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненка, вручили різдвяні подарунки дітям позбавлених батьківського піклування.

06 січня 2012 р.

Цього ж дня заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Л.П.Яіцька привітали осіб похилого віку, які знаходяться в територіальному центрі стаціонарного призначення с.Гоголів з Різдвом та вручили від імені голови райдержадміністрації різдвяні подарунки.