Продовження акції «Естафета пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою»

опубліковано 4 трав. 2012 р., 08:48 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 трав. 2012 р., 05:06 ]
    04 травня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко прийняв участь в автопробігу «Естафета пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою» по селам: Русанів, Кулаженці, Світильня, Плоске, Жердова, Шевченкове, Бобрик, Мокрець, Заворичі.
    В заході взяли участь голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації О.В.Онашко, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, працівники райдержадміністрації, працівники Броварської районної центральної лікарні, голови сіл, жителі сіл, громадські організації, учні загальноосвітніх шкіл, ветерани війни.
    В заході була задіяна військова авто техніка, яка була прикрашена Прапором Перемоги, національними прапорами та прапорами «Партії Регіонів». Під час пробігу було роздано 1060 «Георгіївських стрічок», біля кожного пам’ятника було покладено вінок та близько 300 квітів.
    В заході взяли участь близько 1800 осіб.
    Біля пам'ятників та обелісків сіл священиками проведено поминальні молебні за загиблими в період Великої Вітчизняної війни.
    В акції задіяні лікарі центральної районної лікарні, які обстежують учасників бойових дій, а прикутих до ліжка обслуговують на дому.