Пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая Чудотворця та відкриття святкової районної новорічної ялинки

опубліковано 20 груд. 2016 р., 00:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 груд. 2016 р., 00:35 ]

19 грудня – в селищі Велика Димерка, біля відкритої сцени, пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая Чудотворця та відкриття святкової районної новорічної ялинки.
    В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації, діти з населених пунктів району, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.
    З вітальним словом до присутніх звертався голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня Святого Миколая Чудотворця голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько та голова районної ради С.М.Гришко вручили школярам солодкі подарунки.
    Під час святкування Дня Святого Миколая Чудотворця відбувся концерт художньої самодіяльності дитячих колективів Броварського району.
    Цього ж дня голова районної ради С.М.Гришко спільно з керівником апарату райдержадміністрації К.В.Прянішніковою відвідали дитячий будинок для дітей сиріт «Надія», що розташований в с.Мокрець.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради вихованцям дитячого будинку «Надія» були вручені подарунки та солодощі.
    Діти виховного закладу в свою чергу подарували гостям сувенірні вироби, які вони зробили своїми руками та показали концерт художньої самодіяльності.
    Заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся разом із Святим Миколаєм відвідали дитячий будинок сімейного типу «Сонячне світло».
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради вихованцям дитячого будинку сімейного типу «Сонячне світло» були вручені подарунки та солодощі.