Пройшов семінар-практикум з питання забезпечення організаційних умов щодо реалізації реформи по наданню адміністративних послуг

опубліковано 4 черв. 2013 р., 07:49 Інформаційно-довідковий центр
    04 червня – в селищі Калинівка у приміщенні Муніципальної школи управління та розвитку пройшов семінар-практикум, для секретарів сільських, селищних рад, з питання забезпечення організаційних умов щодо реалізації реформи по наданню адміністративних послуг.

На семінарі-практикумі присутні заступник голови районної ради В.Є.Шульга, заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Т.М.Ревенко, директор школи Муніципального управління та розвитку М.М.Скирта, секретарі сільських, селищних рад. До присутніх зверталась заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Т.М.Ревенко, яка проінформувала присутніх про організаційні умови, які необхідні для реалізації реформи по наданню адміністративних послуг та про основні принципи реформування адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.