Проведена оперативна розширена нарада

опубліковано 5 бер. 2018 р., 04:04 Інформаційно-довідковий центр
   05 березня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голов райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

На початку наради голова адміністрації М.Ф. Клименко обговорив виконання доручення Ради національної безпеки і оборони України від 01.03.2018 року про врегулювання кризових ситуацій через погіршення погодних умов та недопущення збоїв у забезпеченні постачання природного газу споживачам на виконання рішення.
    На нараді розглянуто наступні питання:
    1. Про стан та перспективи виконання заходів з енергоефективності, зокрема питання закупівлі послуг енергосервісу.
   Вирішили:
   - інформацію про стан та перспективи виконання заходів з енергоефективності, зокрема питання закупівлі послуг енергосервісу взяти до відома;
   - прискорити роботи по залученню інвестиційних коштів та підготовці відповідних документів для виконання заходів з енергоефективності.

2. Звіт про роботу архівного сектору Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про роботу архівного сектору Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік взяти до відома.

3. Алгоритм дій сектору цивільного захисту та спеціалізованих служб Броварської районної державної адміністрації в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (усунення наслідків негоди (хуртовина, сніг, ожеледь).
   Вирішили:
   - алгоритм дій сектору цивільного захисту та спеціалізованих служб Броварської районної державної адміністрації в осінньо-зимовий період 2018-2019 років взяти до відома.

4. Про хід оповіщення виконавчими комітетами сільських, селищних рад району та явки призовників району на призовну дільницю Броварського МВК.
   Вирішили:
   - інформацію про хід оповіщення виконавчими комітетами сільських, селищних рад району та явки призовників району на призовну дільницю Броварського МВК взяти до відома.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.