Проведена робота органами виконавчої влади щодо наслідків дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 01 вересня на автошляху Київ – Чернігів – Нові Яриловичі в районі смт. Велика Димерка Броварського району

опубліковано 2 вер. 2016 р., 03:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 вер. 2016 р., 03:45 ]

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 01 вересня на автошляху Київ – Чернігів – Нові Яриловичі 39км+500м в районі смт. Велика Димерка Броварського району один велосипедист 2003 року народження загинув на місці пригоди, вісім велосипедистів отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до Броварської ЦРЛ.
    Цього ж дня, за наслідками ДТП, була створена комісія до складу якої увійшли представники Кабінету Міністрів Україна, Київської облдержадміністрації, Броварської райдержадміністрації.
    02 вересня в приміщенні малої зали РДА відбулась нарада під головуванням голови Київської облдержадміністрації М.Д.Мельничука щодо дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на автошляху Київ – Чернігів – Нові Яриловичі 39км+500м в районі смт. Велика Димерка Броварського району, де постраждали дев’яти велосипедистів Броварського вищого училища фізичної культури.
    На нараді присутні заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С., голова Броварської районної ради Гришко С.М., керівник апарату Броварської райдержадміністрації Прянішнікова К.В., заступник міського голови м. Бровари Голубовський Г.П., секретар виконкому Броварської міської ради Бабич П.І., керівника Броварської місцевої прокуратури Котяш А.М., начальника Броварського РВ ГУ СБУ у м. Київ та Київській області Доля Р.М., начальник Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області Янчинський О.В., начальник відділу ЦЗ Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Лічагін А.О., головний лікар Броварської центральної районної лікарні Багнюк В.В., директор Броварського вищого училища фізичної культури Чигирин О.Г.
    На нараді були заслухані:
Багнюк В.В. - головний лікар Броварської центральної районної лікарні, який доповів, що постраждалі отримали максимальне медичне забезпечення та належне харчування.
Чигирин О.Г. – директор Броварського вищого училища фізичної культури, доповів, що діти з училища рухалися за попередньо затвердженим маршрутом у супроводі тренера. Перед поїздкою учні були проінструктовані про заходи безпеки на дорозі.
Котяш А.М. - керівник Броварської місцевої прокуратури наголосив на дотриманні процесуальних дій при допиті свідків та потерпілих, а також працівників Броварського вищого училища фізичної культури, причетних до даної пригоди.
    Голова Київської облдержадміністрації Мельничук М.Д. спільно з заступником голови Броварської райдержадміністрації Плаксяю Ю.С., секретарем виконкому Броварської міської ради Бабичем П.І., головний лікар Броварської центральної районної лікарні Багнюком В.В. відвідали потерпілих велосипедистів внаслідок ДТП, що перебувають в Броварській ЦРЛ. Очільник області наголосив, що обласна влада, районна та міська влада роблять все можливе для забезпечення постраждалих всім необхідним та взяв дане питання на особистий контроль.

Завантажити фото