Проведена розширена оперативна нарада

опубліковано 19 лют. 2018 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лют. 2018 р., 02:36 ]
   19 лютого 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів оперативну розширену нараду.
   В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік взяти до відома.

2. Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі 2017-2018 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі 2017-2018 рік взяти до відома.

3. Можливість визначення місця для відпрацювання порушниками суспільно-корисних робіт (статті 31.1, 183.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
   Вирішили:
   - інформацію про можливість визначення місця для відпрацювання порушниками суспільно-корисних робіт (статті 31.1, 183.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) взяти до відома.

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

Також, виконуючий обов'язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся від імені голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана привітав голову Красилівської сільської ради Р.Л. Нагібіну.

Юрій Сергійович побажав іменинниці міцного здоров'я, довгих літ та всього найкращого.