Новини‎ > ‎

В Броварському районі проведено День охорони праці

опубліковано 26 квіт. 2012 р., 06:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 квіт. 2012 р., 06:39 ]
    На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 “Про день охорони праці”, згідно розпоряджень голови Броварської райдержадміністрації №515 від 04.04.2012р. “Про затвердження плану заходів для сільськогосподарських підприємств щодо проведення в Броварському районі “Дня охорони праці” та №572 від 13.04.2012р. “Про заходи щодо проведення в Броварському районі “Дня охорони праці” в період з 11.04.2012р. по 28.04.2012р. були проведені наступні заходи:

        1. Спеціалістами управління агропромислового розвитку та управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА були проведені зустрічі з керівникамми та працівниками підприємств та організацій району по питаннях проблем безпеки праці на виробництві, ролі органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавців та громадських організацій у створенні безпечних і нешкідливих умов праці на підпрємствах та в організаціях району.

       2. Спеціалістами, відповідальними за стан охорони праці управління агропромислового розвитку та управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА з метою запобігання травматизму з 11.04.2012р. по 19.04.2012р. проведені перевірки стану охорони праці сільськогосподарських підприємств при проведенні весняно-польових робіт.

      3. На підприємствах та організаціях району поновлені постійно діючі кабінети, куточки, інформаційні стенди, вітрини з питань охорони праці.

      4. З 20 по 27 квітня проводилися  Дні відкритих дверей для представників підприємств і організацій Броварського району участю посадових осіб, відповідальних за охорону праці управління праці та соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку. Надана консультаційно-методична допомога по питаннях охорони праці 16 посадовим особам підприємств і організацій.

      5. В газеті «Нове життя» 20.04.2012р. надруковано  повідомлення про проведення Дня відкритих дверей та гарячу телефонну лінію по питанню охорони праці для підприємств та організацій району з 20 по 27 квітня 2012р.

      6. Організована  виставка спеціального одягу виробництва швейної фабрики “Ніна”, присвяченої Всесвітньому дню охорони праці. Надалі ця виставка буде діяти постійно з метою демонстрації зразків виготовленої продукції.

      7. 20 квітня 2012 року проведений «День спеціаліста з охорони праці» за участю представників держпожнагляду, ФССНВ по Броварському району, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку, роботодавців, відповідальних за охорону праці підприємств.

     8. На базі ТОВ «ВЕКА Україна» проведений в районі День охорони праці.

Під час проведення заходу були присутні:

1.    Начальник управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА – Яіцька Лариса Петрівна.

2.    Директор з виробництва ТОВ ”ВЕКА Україна“- Єрмашов Андрій  Олександрович

3.    Головний державний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та м.Києву  – Довгополюк Микола Дмитрович..

4.    Начальник відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Броварському районі –

     Спесивцев Павло Іванович.

5.    Завідувач відділенням гігієни праці Броварської СЕС - Голіков Микола Семенович

6.    Голова райкому профспілки працівників АПК – Тітарева Галина Володимирівна.

7.    Голова райкому профспілки працівників освіти і науки   - Косянчук Володимир Степанович.

8.    Головний спеціаліст з питань охорони праці управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА - Козьменко Сергій Миколайович.

9.    Головний спеціаліст з питань матеріально-технічного забезпечення та охорони праці управління агропромислового розвитку Броварської РДА – Кучкін Сергій Павлович.

10. Представники слідуючих підприємств:

10.1.       ФГ „Журавушка”, інженер з охорони праці Кожукало Микола Микитович.

10.2.       ТОВ ”ВЕКА Україна“, інженер з охорони праці Бабченко Олександр Петрович.

10.3.       ТОВ „Асканія – Флора”, інженер з охорони праці Петренко Ірина Миколаївна.

10.4.       СТОВ „Требухівське", інженер з охорони праці Фенюк Микола Петрович.

10.5.       СВАТ „Агрокомбінат „Калита”, інженер з охорони праці Лебідь Володимир  Леонтійович

10.6.       СТОВ „Войтовське” головний інженер Бернадський Володимир Володимирович

10.7.       ВАТ „Калитякський завод комбікормів  та премексів” ,  інженер з охорони праці   Твердохліб Ніна Федорівна

10.8.       ТОВ „Сад”,  головний інженер Святенький Віктор Миколайович 

10.9.       Броварська центральна районна лікарня ”,  інженер з охорони праці  Скок    Микола Максимович.

10.10.   ПП АП “Укртранс”,  інженер з охорони праці Горбань Микола Миколайович. 

10.11.   Броварська РСС, інженер з охорони праці Кірєєв Віктор Васильович 

10.12.   ВАТ „Завод „Будперліт”, інженер з охорони праці  Безсмертний Олег Іванович  

10.13.   ВАТ ”Комбінат”Тепличний” , інженер з охорони праці Дмитриченко Володимир  Васильович.

10.14.   Броварський міськрайонний центр зайнятості , відповідальна за ОП Яріна Оксана Валентинівна

10.15.   ППР «Броварський», інженер з охорони праці Якубова Марія Іванівна.

10.16.   ВАТ «Птахофабрика»Київська», інженер з охорони праці Солодкий 

Олександр Петрович.

10.17.    ФГ «Заворотич», відповідальний за ОП Клюймо Сергій Петрович.

10.18.   ПП «Сагро Норд», відповідальний за ОП Білоус Сергій Вікторович.

10.19.   ТОВ «Голосіїво», відповідальний за ОП Негуца Леонід Миколайович

10.20.   СТОВ «Княжицьке», відповідальний за ОП  Зінченко Олександр Володимирович.

10.21.   ТОВ  «Фроніус Україна», інженер з охорони праці Шкуренко Дмитро         Петрович.

10.22.   ЗАТ «Швейна фабрика «Ніна», технолог, відповідальна за охорону праці Єщенко Ірина Романівна.

10.23.   ВАТ „Мономах”, головний інженер Покормяк Олексій Васильович.

                                                       Порядок денний:

  1. Про стан травматизму та охорони праці  в Україні та Київській області за  2011 рік.
  2. Про стан травматизму та охорони праці на підприємствах Броварського району за 2011 рік.
  3. Про роботу Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Фонду у 2011 році.
  4. Підсмумки роботи спеціалістів з охорони праці підприємств Броварського району за 2011 рік.
  5. Нагородження кращих спеціалістів з охорони праці підприємств  Броварського району

 Виступили:

- Начальник управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА – Яіцька Лариса Петрівна: Коротко охарактеризувала досягнення Броварського району. Доповіла про розпорядження Голови Броварської РДА “Про заходи щодо проведення в Броварському районі 25 квітня Дня охорони праці”.

 - Інженер з охорони праці ТОВ ”ВЕКА Україна“ Бабченко Олександр Петрович

 розповів про створення підприємств групи LAUMANN з виробництва ПВХ прфіля для виробництва металопластикових конструкцій на території Росії та України -  ТОВ ”ВЕКА Україна“ та про плани підприємства на майбутне. Побажав більше уваги приділяти  створенню безпечних та нешкідливих умов праці на робочих місцях.

-Головний державний інспектор ДІ ПБ та ОП в АПК  Довгополюк Микола Дмитрович: Доповів про мету проведення та основні завдання  заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Акцентував увагу на стані виробничого травматизму в Київській області та в Броварському районі. Наголосив на створенні екологічно безпечних виробничих процесів.

      -   Начальник відділення виконавчої дирекції ФССНВВ в Броварському районі

     Спесивцев Павло Іванович: Доповів про основні аспекти Закону України “Про  загальнообов”язкове соціальне страхування…”, про запровадження единого соціального внеску, про профілактику нещасних випадків на  підприємствах. Зупинився на аналізі стану профілактичної роботи Фонду  ССНВВ. Розповів  про роботу відділення.

- Завідувач відділенням гігієни праці Броварської СЕС  Голіков Микола Семенович в своєму виступі розповів про порядок проведення медичних оглядів – одному з заходів по попередженню професійних захворювань та отруєнь.

 - Головний спеціаліст з питань охорони праці управління праці та соціального захисту населення Броварської РДА Козьменко Сергій Миколайович: Доповів аналіз виробничого травматизму на підприємствах Броварського району за період 2007- 2011 роки 

1.  - Голова райкому профспілки працівників АПК– Тітарева Галина Володимирівна: Головне питання з точки зору профспілок – охорона праці на підприємстві. Розповіла про співпрацю профспілок з райдержадміністрацією, Держгірпромнаглядом. Акцентувала увагу на обов”язкове виконання заходів з охорони праці, записаних до колективних договорів, про необхідність представника трудового колективу по питаннях охорони праці.

 

     Інженер з охорони праці ТОВ ”ВЕКА Україна“ Бабченко О. П. провів ознайомлення з ТОВ «ВЕКА Україна» з метою використання передового   досвіду у створенні належних умов з охорони праці та гігієни праці.

 

     9. Проведено нагородження кращих працівників і спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій району. Від імені голови Броварської РДА почесними грамотами та цінними подарунками були нагороджені - Бабченко Олександр Петрович,  інженер з охорони праці ТОВ «ВЕКА Україна», Кірєєв Віктор Васильович, інженер з охорони праці Броварської райспоживспілки, Горбань Микола Миколайович, інженер з охорони праці ПП. АП «Укртранс».                 

        Г.В.Тітарєва від імені профспілкового комітету працівників АПК відзначила тих, хто вже багато років підтримує профспілки та працює на благо людей – Дмитриченко Володимир Васильович, інженер з охорони праці ВАТ «Комбінат «Тепличний», Твердохліб Ніну Федоровну, інженера з охорони праці ВАТ «Калитянський експериментальний завод комбікормів і преміксів», Фенюка Миколу Петровича, інженера з охорони праці СТОВ «Требухівське».

.

Comments