Проведено круглий стіл з питань розвитку підприємництва в районі

опубліковано 3 вер. 2013 р., 05:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:38 ]
    03 вересня -  під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації О.В.Онашка, проведено круглий стіл з питань розвитку підприємництва в районі. В засіданні круглого столу взяли участь представники бізнесу, правоохоронних і контролюючих органів, громадських організацій та інших зацікавлених в даному питанні.
    На зустрічі були обговорені наступні питання:
- створення сприятливих умов для ефективного підприємницького клімату в районі;
- забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності;
- розвиток підприємництва на селі;
- розвиток споживчого ринку в районі.
    Дану інформацію прийняти до відома та використовувати в роботі. Взяти до уваги пропозиції підприємців щодо: посилення підтримки з боку адміністрації щодо подальшого створення сприятливих умов для ефективного підприємницького клімату в районі; підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності. А саме, прискорення розвитку дозвільної системи нашого району з метою швидшого отримання відповідних документів дозвільного характеру; розвитку підприємництва на селі; розвитку галузі торгівлі та ресторанного господарства в районі.