Проведено нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту, установ та організацій Броварського району

опубліковано 21 лип. 2016 р., 05:25 Інформаційно-довідковий центр

В приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації проведено нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту, установ та організацій Броварського району щодо проведено командно-штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області при загрозі виникнення та вчиненні терористичного акту в приміщенні вокзалу залізничної станції «Бровари» 26 липня 2016 року.
    Відпрацьовано відповідні плануючі документи та вирішено організаційні питання.