Проведено семінар-нараду з питань проведення тренування щодо реагування на надзвичайну ситуацію, яка може виникнути при аварії на Київській ГЕС

опубліковано 12 вер. 2018 р., 03:28 Інформаційно-довідковий центр
    11 вересня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації  відбулась установча семінар-нарада з питань готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій на надзвичайну ситуацію, що може виникнути при аварії на Київській ГЕС за участі директора Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київсьокої області І.М. Аксенова.

Участь у семінарі прийняли заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, представники поліції, Національної гвардії, керівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів Київської області, голови сільських і селищних рад району, представники засобів масової інформації.

Рятувальники роз’яснили присутнім особливості підготовки та проведення тренувань щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, а також провели огляд готовності приймальних пунктів евакуації в населених пунктах Броварського району.

Представники навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності довели до присутніх інформацію, що регламентує проведення евакуаційних заходів на всіх рівнях.

Присутні на заході голови селищних рад отримали відповіді на питання щодо інформування та оповіщення населення у разі виникнення подібної НС, про організацію роботи збірних та прийомних пунктів евакуації, а також про документальне забезпечення проведення евакуаційних заходів.