Проведено семінар-навчання фахівців із соціальної роботи по питанням соціального захисту населення та видам соціальних допомог

опубліковано 11 жовт. 2012 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр
10 жовтня 2012 року - Броварським районним ЦСССДМ було організовано проведення семінару-навчання фахівців із соціальної роботи по питанням соціального захисту населення та видам соціальних допомог.

11 жовтня 2012 р.

На семінар була запрошена Яіцька Л.П. – начальник Броварського районного управління праці та соціального захисту населення, яка докладно розповіла фахівцям про види та розміри державних допомог, про напрямки роботи управління та про можливу співпрацю.
    Фахівці отримали роздатковий матеріал з інформацією відповідного змісту. Центр проводив навчання з метою покращення роботи на місцях та підвищення ефективності послуг, що надаються фахівцями із соціальної роботи.