Реалізація проекту ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»

опубліковано 9 лют. 2015 р., 00:32 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 лют. 2015 р., 00:35 ]

15 січня з 10:00 год. до 12:00 год. в приміщенні ССДС Броварської районної державної адміністрації в рамках реалізації проекту ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» у співпраці з Київською обласною державною адміністрацією та Фундацією «Гармонізоване суспільство» проходила зустріч з представниками державних службовців всіх відділів державної адміністрації, навчальних закладів, соціальних служб міста Бровари та Броварського району Київської області.
    На зустрічі обговорювалися важливі питання щодо порядку взаємодії в районі та місті суб’єктів НМВ з надання допомоги потерпілим (постраждалим) особам, дітям та іноземцям, які постраждали від торгівлі людьми. Обговорені питання викликали живий інтерес та не залишили байдужих до даної глобальної проблеми.