Різдво йде та подарунки несе!

опубліковано 4 січ. 2019 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 січ. 2019 р., 04:57 ]
   04 січня 2019 року заступник голови Броварської райдержадміністрації О. Юрченко та виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації Н. Грабовецька та начальник служби у справах дітей та сім'ї адміністрації С.Хромець привітали діток, які позбавлені батьківського піклування з Різдвом Христовим.

О. Юрченко та С. Хромець відвідали дітей-вихованців і прийомних дітей, які проживають в дитячих будинках сімейного типу.

Н. Грабовецька завітала до Комінального закладу Броварської районної ради "Дитячий будинок "Надія" для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" і до дітей-вихованців та прийомних дітей, які проживають в дитячих будинках сімейного типу.

Гості привітали діток зі святом, побажали міцного здоров'я та успіхів у навчанні, здійснення мрій та всього найкращого. Вихованці закладів розповіли про свої досягнення, мрії та подарували святкові привітання у власному виконанні.