Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 27 лип. 2020 р., 06:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 лип. 2020 р., 06:27 ]
    Робочу нараду, яка відбулася 27 липня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Юрій Плакся розпочав з привітання прекрасних іменинниць. Так, з нагоди відзначення Дня народження присутні привітали керівника апарату Броварської районної державної адміністрації Оксану Мордач та начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Броварської райдержадміністрації Тетяну Харитонюк.

Після вручення квітів іменинницям, Юрій Плакся перейшов до заслуховування інформації про проведену роботу на минулому тижні службами, які забезпечують життєдіяльність району.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
    Крім того, проінформував, що станом на 27 липня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 21 особа. З них у 16 хворих діагноз на COVID-19 підтверджений, біологічні матеріали 5-и  хворих знаходяться на дослідженні.
    Зауважив, що за  минулий тиждень збільшилася кількість хворих на пневмонію. Наразі найбільш загруженими відділеннями лікарні є: хірургічне, травматологічнге та ангіоневрологічне відділення.
    Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних дослідженьнадала інформацію про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
     З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 287 повідомленнь про підозру на зараження COVID-19.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 160 випадків (с. Зазим'я - 27, с. Требухів, смт В. Димерка -  по 24 випадки, с. Княжичі, с. Шевченкове – 11 випадків,  с. Семиполкии - 10, с. Богданівка, с. Гоголів - по 9 випадків, с. Мокрець - 6 випадків, с. Красилівка, смт Калита - по 4 випадкис. Заворичі, с. Плоске, с. Погреби, с. Бобрик,  с. Рудня - по 3 випадки, смт Калинівка, - 2 випадки, с. Літочки, с. Русанів, с. Рожівка, с. Скибин по 1 випадку).
     Летальних випадків – 3.
     Зареєстровано 67 випадків COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 20 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району. Усього госпіталізовано 43 хворих.
     Серед осіб, які повністю одужали - 109 мешканців району.
     За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 7 повідомлень про підозру на CОVID - 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 12,8 на 100 тис.населення.
     Георгій Зубковський - повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі. За минулий тиждень кількість екстрених викликів становить 285. З них 8 - підозра на COVID-19, 200 осіб госпіталізовано.
    Минулого тижня відбувся візит міністра охорони здоров'я України Максима Степанова, який разом з бригадами Броварської станції екстреної медичної допомоги виїздив на виклики для надання медичної допомоги населенню Броварщини та вивчення умов роботи медпрцівників станції.
    Максим Степанов був приємно вражений професіоналізмом медичного персоналу Броварської станції екстреної медичної допомоги  та якістю надання ним першої медичної допомоги хворим.
    Також міністр зазначив на необхідності закупівлі нових транспортних засобів (карет швидкої медичної допомоги), так як деякий наявний транспорт на станції перевищує терміни експлуатації.
     Олександра Вакарчук  – проінформувала  присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
     На минулому тижні проводився моніторинг організації та дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19. Перевірені 30 об'єктів, з яких у 18-ти виявлені порушення.
    Основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту.
    Юрій Ющенко – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 228 повідомлень. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 16, які внесені до ЄРДР та з яких 7 осіб встановлено.
    За звітний період по Броварському району було розкрито 7 злочинів , а саме: 2 - крадіжки майна громадян; 2 - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами; 2 ДТП з травмованими; 1 - незаконне зберігання наркотичних засобів.
    Андрій  Лічагін - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 6 виїздів на пожежі, 1 -  потопельник (с. Соболівка), 1 - ДТП.
    Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
    За результатами наради відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району надані доручення. А саме:
    Підготувати та надати інформацію:
-   щодо співфінансування консепції «Нова українська школа»;
-   про стан виконання приписів щодо виявлення порушень законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у навчальних закладах Броварського району.