Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 3 серп. 2020 р., 04:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 серп. 2020 р., 04:56 ]

Робочу нараду, яка відбулася 03 серпня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участю керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Юрій Плакся розпочав з привітання іменинників. Так, з нагоди відзначення Дня народження присутні привітали директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Цахло Марину та керівника  Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгія Зубковського.

Після вручення квітів іменинникам, Юрій Плакся перейшов до заслуховування інформації про проведену роботу на минулому тижні службами, які забезпечують життєдіяльність району.

Григорій Павлін – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
    Крім того, проінформував, що станом на 03 серпня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 420 осіб. У інфекційному відділенні на лікуванні перебуває 31 особа. З яких у 18 осіб діагноз на інфекційне захворювання COVID - 19 - підтверджений. Біологічні матеріали 11- ти  хворих знаходяться на лабораторному дослідженні. 2 особи - перебуває у реанімаційному відділенні: (1 - жителька Броварського району, 1 - житель м. Бровари).
   На амбулаторному лікуванні знаходиться 63 особи. З них 35 осіб - жителі району. За минулу добу бригадами Броварської станції екстреної медичної допомоги до приймального відділення було доставлено 20 осіб.  10 з них - госпіталізовано до відділень БКЛ.
   Ірина Дементьєва - повідомила учасникам наради, що за минулі вихідні зареєстровано 15 випадків захворювання жителів  району з позитивним результатом на коронавірусну інфекцію. Переважно це люди, що працюють або проживають у м. Києві.
Проблемним є те, що біологічні матеріали хворих, які відбираються мобільною бригадою, знаходяться на лабораторному дослідженні більше двох днів, а це призводить до затримки встановлення діагнозу хворому та своєчасного призначення лікування.
    Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних дослідженьнадала інформацію про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
     З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 322 повідомленнь про підозру на зараження COVID-19.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 187 випадків (с. Зазим'я - 30, с. Требухів - 25, смт В. Димерка - 26, с. Княжичі - 11, с. Шевченкове – 13 випадків,  с. Семиполкии - 14, с. Богданівка - 9, с. Гоголів - 10, с. Мокрець - 8, смт Калита -  7, с. Плоске - 5,  с. Красилівка, с. Заворичі - по 4 випадки, с. Погреби, с. Бобрик,  с. Рудня, смт Калинівка - по 3 випадки, с. Русанів -2,  с. Літочки, с. Літочки, с. Рожівка, с. Скибин, с. Квітневе, с. Тарасівка, с. Пухівка по 1 випадку).
     Летальних випадків – 3.
     Зареєстровано 67 випадків COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 20 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району.
    Усього госпіталізовано 49 хворих.
     Серед осіб, які повністю одужали - 124 мешканців району.
     За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 11 повідомлень про підозру на CОVID - 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 26,5 на 100 тис. населення.
     Георгій Зубковський - повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі. За минулий тиждень кількість екстрених викликів становить 309. З них 28 виїздів - підозра на COVID-19.
     Володимир Ситюк – проінформував  присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
     На минулому тижні проводився моніторинг закладів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19. Перевірені 23 об'єкти, з яких у 18-ти виявлені порушення та недотримання умов карантину.
    Основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту.
    Юрій Ющенко – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 240 повідомлень. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 20, які внесені до ЄРДР та з яких 5 осіб встановлено.
    За звітний період по Броварському району було розкрито 5 злочинів, а саме: 1 - крадіжка майна громадян; 1 - порушення недоторканості житла,   2 - ДТП з травмованими; 1 - давання хабара.
    Андрій  Лічагін - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 8 виїздів на пожежі: (5 - загорання трав'яного настилу, 1 - загорання тимчасової споруди, 1 - ДТП, 1- загорання 2- х поверхового ПЖБ).
    Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
    Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
    Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.