Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 10 серп. 2020 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
  Робочу нараду, яка відбулася 10 серпня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з інформації служб району, про проведену роботу за минулий тиждень.

Григорій Павлін– повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
    Крім того, проінформував, що станом на 10 серпня 2020 року на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 31 особа. З них у 27 хворих діагноз на COVID-19 підтверджений, біологічні матеріали 4-х хворих знаходяться на дослідженні. У реанімаційному відділенні перебуває 2 хворих стан здоров’я яких покращується. 1 людина померла (місто).
    Зауважив, що останнім часом збільшилася кількість звернень з приводу травм серед дітей.
    Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надала інформацію про епідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
    З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 367 повідомлень про підозру на зараження COVID-19.
    Наразі лабораторно підтверджених на зараження COVID-19 по Броварському району 213 випадків (с. Зазим'я - 30, смт В. Димерка – 28, с. Требухів - 25, с. Шевченкове – 17, с. Семиполки - 16, с. Княжичі с. Гоголів - по 11 випадків, с. Мокрець, смт Калита - по 10 випадків, с. Богданівка, смт Калинівка – по 9 випадків, с. Плоске -8, с. Заворичі – 6, с. Красилівка, с. Бобрик – по 4 випадки, с.Погреби, с. Рудня - по 3 випадки, с. Русанів - 2 випадки, с. Літочки, с.Літки, с. Рожівка, с. Скибин, с.Квітневе, с.Тарасівка, с.Пухівка - по 1 випадку.
    Летальних випадків – 3.
    Зареєстровано 67 випадків COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 20 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району. Усього госпіталізовано 52 хворих.
    Серед осіб, які повністю одужали - 131 мешканців району.
    За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 2 повідомлення про підозру на CОVID - 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 23,3 на 100 тис.населення.
    Георгій Зубковський - повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі. За минулий тиждень кількість екстрених викликів становить 327 (148 осіб госпіталізовано). З них 12 - підозра на COVID-19 (всі хворі госпіталізовані). Трапилося 6 ДТП, з них 1 зі смертельними наслідками.
    Володимир Ситюк – проінформувв присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
    На минулому тижні проводилася перевірка організації та дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19 у закладах торгівлі та громадського харчування. Перевірені 24 суб’єкти господарської діяльності, з яких у 11-ти виявлені порушення. Основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. По усіх випадках порушень складені протоколи та проведено роз’яснювальну роботу. Також було проведено перевірку у ДНЗ «Академія дитинства» (с. Зазим’я), де порушень виявлено не було.
    Крім того, проінформував про те, що епізоотична ситуація в районі стабільна, випадків захворювання на Африканську чуму свиней, Лейкоз та Сказ виявлено не було. Скарги від населення не надходили.
    Юрій Ющенко – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 285 повідомлень. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 20, які внесені до ЄРДР та з яких 5 осіб встановлено.
    За звітний період по Броварському району було розкрито 5 злочинів , а саме: 1 - крадіжка майна громадян; 1 ДТП з травмованими; 1 – знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу; 1- підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів;1- службове підроблення.
    Андрій Лічагін - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 8 виїздів на пожежі.
    Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
    Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
    Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома та надано відповідні доручення:

1. Запланувати та провести нараду з службами, що забезпечують життєдіяльність Броварського району нараду щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти Броварського району в умовах особливої епідеміологічної ситуації, зумовленої поширенням інфекційного захворювання коронавірусної інфекції COVID – 19.
    2. Вивчити нормативну базу щодо проведення місцевих виборів.
    3. Провести моніторинг щодо захворюваності на COVID – 19, визначивши основні причини та чинники поширення хвороби на території Броварського району.