Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 8 вер. 2020 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 вер. 2020 р., 23:54 ]
    Робочу нараду, яка відбулася 07 вересня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участю керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з привітання з нагоди Дня підприємця. який відзачається щорічно у першу неділю вересня.
     Почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації отримали 13 керівників підприємств  Броварщини.

Після урочистостей голова адміністрації перейшов до обговорення інформації про проведену роботу на минулому тижні службами, які забезпечують життєдіяльність району.

Григорій Павлін – повідомив учасникам наради, що на сьогодні запас засобів індивідуального захисту та медичних препаратів для лікування паціїнтів, хворих на коронавірус  у КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР майже вичерпався.
    Крім того, проінформував, що станом на 07 вересня 2020 року на стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 31 особа. Додав, що у зв'язку з заповненістю інфекційного відділення, хворих з підозрою на коронавірус, госпіталізують до визначеної лікарні (м. Переяслав Хмельницький).
    Ольга Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надала інформацію про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
     Детальніше з інформацією можна ознайомитися за посиланням: Захворюваність на COVID-19 по Броварському району станом на 07.09.2020
     Олександра Вакарчук– проінформувала  присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
     На минулому тижні було  продовжено проведення  перевірок закладів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами яких у деяких закладах торгівлі були виявлені порушення та недотримання умов карантину.
    Основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту.
    Власникам закладів дали час для усунення недоліків, після чого буде проведена позапланова перевірка. У разі невиконання даних зауважень, буде накладено штраф.
    Максим Стратілат – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 261 повідомлення. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 15, які внесені до ЄРДР.
    Микола Коваленко - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж, відносно не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 2 виїзди на пожежі: (1 - загорання трав'яного настилу, 1 - загорання дачного будинку у с. Требухів). Завдяки оперативним діям працівників Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області пожежу було вчасно ліквідовано. Обійшлося без жертв та потерпілих.
    Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
    Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
    Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома та надано відповідні доручення:
    1. У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у Броварському районі, з метою мінімізації контактів працівників адміністрації, розробити графік та процедуру проведення нарад у Броварській районній державній адміністрації.
    2. Провести моніторинг роботи ТВК щодо їх забезпечення матеріально-технічною базою та приміщеннями.
    3. Підготувати звернення до Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради щодо виділення додаткового фінансування для придбання медичних препаратів, ПЛР-тестів, засобів індивідуального захисту.
    4. З метою недопущення поширення захворюваності на COVID-19 серед дитячого населення, постійно контролювати якість, методику харчування та організацію навчального процесу в освітніх закладах Броварського району.
    5. З метою недопущення порушень під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, забезпечити постійний моніторинг розповсюдження передвиборної агітації на території Броварського району.
    6. Під час проведення передвиборної агітації забезпечити кандидатам в депутати рівний доступ до засобів масової інформації.