Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 22 вер. 2020 р., 02:43 Інформаційно-довідковий центр

Робочу онлайн нараду голова адміністрації Микола Клименко  розпочав з підведення підсумків проведеної роботи за минулий тиждень службами, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

Григорій Павлін – заступник директора КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» повідомив учасникам наради, що станом на        21 вересня 2020 року на стаціонарному лікуванні інфекційного відділення перебуває 43 особи. Серед них 16 осіб з підозрою на коронавірусне захворювання, біологічні матеріали яких знаходяться на лабораторному дослідженні. Крім того проінформував, що завантаженість лікарні складає 412 ліжок, серед них: 38 осіб лікуються у гастро-ентерологічному відділенні; 41 - в кардіологічному; 60 - у травматологічному, 16 – у лор-відділенні та ін.

Наталія Скибенко – заступник директор КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», проінформувала, що протягом минулого тижня спостерігалася тенденція зростання захворюваності на COVID-19 серед дитячого населення, яке потрапило в організовані колективи.

Юрій Ющенко – представник Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 255 повідомлення. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 14, які внесені до ЄРДР.

Володимир Ситюк – начальник Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводиться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.
    На минулому тижні проведено перевірку 15 – ти об’єктів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 8 - ми закладах були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Зазначив, що в освітніх закладах району порушень в організації навчального процесу та організації харчування школярів не виявлено.

Віра Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надала інформацію про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
    З початку епідемії, станом на 06 вересня 2020 року Броварським МРВЛД отримано 1872 повідомлення про підозри та хворих на COVID-19, з них по Броварському району – 716 випадки, У всіх осіб з підозрою на COVID-19 відібрані матеріали для вірусологічного дослідження методом ПЛР.
    Лабораторно підтверджених по Броварському району – 486 випадків.
    За час епідемії на COVID-19 з Броварського району захворіло 30 дітей.
    Зареєстровано 38 випадків COVID-19 серед працівників медичних закладів, що працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району.
    Усього госпіталізовано 189 хворих на COVID-19, з них по району – 85 осіб.
    Померло п’ятеро хворих.
    Серед осіб, які повністю одужали - 212 мешканців району.
    Станом на 21 вересня 2020 року залишається 269 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, це хворі, що ще знаходяться на лікуванні.

Микола Коваленко - представник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області, доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж погіршилася. На минулому тижні працівниками служби було здійснено виїзд на пожежу - загорання житлового будинку в с. Требухів). Завдяки оперативним діям працівників Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області пожежу було вчасно ліквідовано. Обійшлося без жертв та потерпілих. Додав, що службою проводяться заходи щодо запобігання загорання в екосистемах.

Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома та надано відповідні доручення:

1. Організувати та провести нараду спільно з представниками Броварської міської ради та керівництвом КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня», щодо залучення додаткових ліжко-місць у КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» для госпіталізації хворих на COVID-19.
    2. Провести налаштування камер відеоспостереження, розташованих в приймальному відділенні КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» та вивести їх у вільний доступ.
    3. Взяти під особистий контроль питання щодо законності розміщення агітаційних матеріалів в населених пунктах Броварського району під час проведення передвиборної агітації.
    4. Проводити перевірку закладів торгівлі Броварського району щодо дотримання законодавства з продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам.
    5. Продовжувати контроль стану дотримання карантинних заходів у навчальних закладах району та на підприємствах різної форми власності (магазини, перукарні, заклади громадського харчування та ін. ).
    6. Повторно надати роз’яснення керівникам освітніх закладів Броварського району щодо організації навчального процесу у період карантинних обмежень та довести їх до відома батьків.
    7. Підготувати звіт щодо результатів ЗНО-2020 у навчальних закладах Броварського району, враховуючи Великодимерську та Калитянську ОТГ.
    8. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо дотримання протиепідемічних заходів при користуванні залізничним транспортом.
    9. Провести аналіз звернень, відносно яких допущено порушення строків розгляду.