Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 25 лист. 2019 р., 05:59 Інформаційно-довідковий центр
       25 листопада 2019 року відбулось засідання робочої наради у першого заступника голови Броварської районної державної аміністрації.

О. Білоконний – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
        До Броварського відділу поліції надійшло 188 повідомлень, із них з ознаками кримінальних правопорушень – 15. Розкрито 5 злочинів, а саме 1- погроза вбивством; 2 – незаконне поводження зі зброєю; 1- ДТП (з травмованими); 1 – незаконне зберігання наркотичних речовин. Складено 58 адміністративних протоколів.
        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі.
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 4 виїзди на гасіння пожеж. На щастя обійшлося без загиблих та травмованих.
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить 10%.
        О. Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 8 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 9 вітряна віспа;
- 4 покуси тваринами.
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.