Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 25 серп. 2020 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 серп. 2020 р., 23:47 ]
    Сьогодні, 25 серпня 2020 року, робоча нарада розпочалася з урочистостей на честь голови Броварської районної державної адміністрації
Миколи Федоровича Клименка, який напередодні відзначив свій Ювілейний День народження - 50- річчя.
    Ювіляра привітав весь колектив Броварської районної державної адміністрації, а особливого шарму додали вітання від зіркового ансамблю "Рута" з
с. Погреби Броварського району.

Після урочистостей голова адміністрації перейшов до розгляду робочих питань, в ході обговорення яких надавались відповідні доручення.

1. Облаштувати у кожному навчальному закладі Броварського району окреме приміщення для ізоляції осіб з підозрою на інфекційне коронавірусне захворювання COVID – 19, відповідно до санітарних норм.
    2. Забезпечити своєчасне обслуговування систем очистки води в навчальних закладах району.
    2.1. Надати інформацію про стан систем очистки води у дошкільних навчальних закладах району.
    3. Підготувати звернення до Калитянської селищної ради щодо необхідності підготовки навчальних закладів Калитянської об’єднаної територіальної громади до нового навчального року, відповідно до вимог постанов № 25 та № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у з в’язку з поширенням коронавірусної хвороби».
    4. Щоденно поновлювати інформацію щодо заповнення ліжкового фонду КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».
    5. Заборонити відвідування вихованців КЗ БРР «Дитячий будинок «Надія» для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» у з в’язку з підвищенням рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19.
    6. Підготувати листи-звернення до голів сільських, селищних рад району про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед жителів відповідних населених пунктів щодо дотримання карантинних обмежень під час проведення масових заходів, зокрема: весілля, поховання тощо.
Про заплановані масові заходи інформувати Броварський відділ поліції.
    6.1. Підготувати звернення до Броварського відділу поліції щодо активізації реагування на повідомлення сільських, селищних голів про проведення масових заходів та забезпечення оперативного інформування про це Броварської районної державної адміністрації.
    7. Провести роз’яснювальну роботу з перевізниками щодо дотримання карантинних норм в транспорті.

З нагоди відзначення 29 річниці Незалежності України, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток Броварщини, голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко нагородив відзнакою голову правління МБО "Фонд громад Броварщини" та журналіста YouTube - каналу "Громадський захист Київщини" - Віталія Литвиненка.