Новини‎ > ‎

Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 31 серп. 2020 р., 07:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 вер. 2020 р., 04:58 ]
    Робочу нараду, яка відбулася 31 серпня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі сільських та селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з розгляду питань порядку денного:

 


    1. Підготовка навчальних закладів Броварського району до нового навчального 2020-2021 року. 

    Людмила Чайка - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації повідомила, що Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.0.2020 № 253 « Про заходи з підготовки до організованого початку 2020-2021 навчального року в Київській області» виконується в повному обсязі та у встановлені терміни.
    Детальніше ознайомитись з інформацією можна за посиланням: 

Підготовка навчальних закладів Броварського району до нового навчального 2020-2021 року.


    2. Про хід виконання Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Броварському районі на 2019-2021 роки».

    Ольга Юрченко  – начальник служби у стравах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації проїнформувала учасників наради по даному питанню.

   Детальніше ознайомитись з інформацією можна за посиланням: 

Про хід виконання Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Броварському районі на 2019-2021 роки».


    3. Інформація про підготовку до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

     Роман Астахов - начальник відділу ведення державного реєстру виборців Броварської райдержадміністрації проінформував присутніх , що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року № 795-IX призначено чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.
    Детальніше ознайомитись з інформацією можна за посиланням: 

Інформація про підготовку до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.


    4. Про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19. 

    Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надала інформацію про епідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19. 
    Детальніше ознайомитись з інформацією можна за посиланням:

Про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.


    5. Різне.

    Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома та надано відповідні доручення:

    1. Активно сприяти у придбанні засобів індивідуального захисту та дезрозчинів для навчальних закладів району.                                                                                2.  Підготувати лист до Броварської районної ради щодо виділення коштів на встановлення системи очистки води в Літківському НВО ім. І. Стельмаха (заклад дошкільної освіти).                                                     

    3.  Забезпечити безпеку перебування дітей та не допустити травматизму на території навчальних закладів, де тривають ремонтні роботи.

    4.   Провести роз’яснювальну роботу серед жителів громад щодо особливостей  проходження рентген-обстеження у КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» на випадок виявлення підозри на інфекційне захворювання COVID - 19. 

    5.  Забезпечити подання штатного розпису в зв’язку зі змінами мінімальної заробітної плати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери».  

    6.   Взяти під особистий контроль та організувати процес забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у населених пунктах відповідних громад.                                                

    7. Постійно інформувати сільські та селищні ради району про зміни в законодавстві щодо підготовки до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.                                             

    8. Підготувати звернення до Броварського відділу поліції щодо стану розслідування по факту рейдерського захоплення Будинку культури в с. Богданівка та своєчасного інформування Броварської райдержадміністрації при виявленні аналогічних фактів.

Comments