Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 5 жовт. 2020 р., 06:12 Інформаційно-довідковий центр
     05 жовтня 2020 року у Броварській райдержадміністрації за головуванням голови адміністрації Георгія Біркадзе та за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації відбулася робоча нарада.
    На засіданні Георгій Біркадзе більш детально ознайомився з функціональними та посадовими обов'язками працівників структурних підрозділів адміністрації.
    Також присутні обговорили питання про роботу закладів  на території Броварського району в умовах пандемії. Однією з причин зростання інфекційної захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 є не дотримання населенням умов адаптивного карантину, а саме не використання засобів індивідуального захисту, як у громадських місцях, так і у  громадському транспорті.
    Заслухавши інформацію про основні причини захворюваності у Броварському районї, голова прийняв рішення щодо сликання комісії з ТЕБ та НС для вирішення даного питання.