Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації

опубліковано 18 трав. 2020 р., 01:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 трав. 2020 р., 02:13 ]
     Робочу нараду, яка відбулася 18 травня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, перший заступник голови адміністрації Юрій Плакся розпочав з інформації служб району.

Керівник Броварського районного управління держпродспоживслужби Володимир Ситюк проінформував присутніх про роботу управління, яку було проведено  на минулому тижні. Було проведено рейди по перевірці виконання карантинних обмежень в закладах торгівлі, аптечних пунктах, АЗС, банківських  установах, де надано рекомендації по дотриманню правил карантину. Також зазначив, що управління працює над виконанням доручень районної комісії ТЕБ  та НС та Головного Управління Держпродспоживслужби у Київській області.
    Розпочато проведення диспансеризації великої рогатої, дрібної рогатої худоби та коней  у Броварському районі. Найближчим часом заплановано проведення перевірок перукарень в смт Велика Димерка та в с. Требухів.
   За інформацією керівника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Віри Товстоног з початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано  314 повідомлень про підозру на зараження COVID-19, з них 114 по Броварському району.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 54 випадки (с. Зазим'я - 11, с. Требухів - 7, смт В. Димерка -15, Мокрець - 5, с. Красилівка -3, с. Княжичі, смт Калита, с. Бобрик, с. Заворичі по 2 випадки,  с. Погреби, с. Гоголів с. Шевченкове, с. Богданівка по 1 випадку).
 Летальних випадків -2.
    Серед людей, у яких виявили захворювання на коронавірус: 55 жінок, віком від 21 до 96 років, 30 чоловіків  від 24 до 94 років та 6 - дітей, віком  від 5 до 14 років. По Броварському району захворіло 37 жінок, 13 чоловіків, та 4 дітей.
    Зареєстровано 32 випадки  COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 12 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 31 хворий. Серед них 21 особа проживає  у районі.
    Віра Семенівна повідомила, що серед осіб, які повністю одужали - 16 мешканців району.
    За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 4 повідомлення про підозру на CОVID - 19. За лабораторно-підтвердженим аналізом зареєстровано 2 хворих, один з них проживає у Броварському районі.
    Фахівцями Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень у всіх вогнищах підозри на респіраторне захворювання проводились епідеміологічні розслідування, організовано проведення дезинфекції, встановлено контактних осіб.
     Заступник головного лікаря Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Григорій Павлін повідомив учасникам наради, що на сьогодні 12 хворих - з підтвердженим діагнозом
на зараження COVID-19  знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні. За результатами  дослідження лабораторно-діагностичничного центру у 3 пацієнтів діагноз захворювання на коронавірус не підтвердився. Решта пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів.
    Заступник директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Скибенко проінформувала присутніх, що хворі, які знаходяться на самоізоляції не порушують правил карантину.
    Повідомила, що за минулий тиждень зафіксовано 6 випадків з підозрою на COVID-19, з них 1 - з негативним результатом, а решта - 5 наразі очікують результатів досліджень біологічних зразків для встановлення остаточного діагнозу.
    За інформацією заступника головного лікаря Броварської станції екстреної медичної допомоги Іванни Яйчені, за останній тиждень прийнято 355 викликів. З них 24 - респіраторних, 18 - з  підозрою на інфекційне захворювання на COVID-19. Також повідомила, що на сьогодні Броварська станція екстреної медичної допомоги для безперебійної роботи паливно-мастильними матеріалами забезпечена у повному обсязі. Засобів індивідуального захисту - (одноразових масок)  для обслуговування населення вистачить на 2 тижні роботи.
    Виконуючий обов'язки заступника начальника Броварського відділу поліції Володимир Шуб проінформував учасників наради про проведену роботу та повідомив, що з 01 червня 2020 року розпочинається місячник безпеки дорожнього руху.
     Враховуючи обговорення нагальних питань, учасники наради прийняли відповідні рішення.