Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації

опубліковано 1 черв. 2020 р., 07:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 черв. 2020 р., 23:38 ]
    Робочу нараду, яка відбулася 01 червня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, голова адміністрації Микола Клименко розпочав з інформації служб району.

Керівник Броварського районного управління держпродспоживслужби Володимир Ситюк проінформував присутніх про роботу управління, яку було проведено  на минулому тижні. Було продовжено проведення  рейдів по перевірці виконання карантинних обмежень в закладах торгівлі, аптечних пунктах, АЗС та  закладах надання перукарських посуг. Недоліків не виявлено. Також проводилась перевірка перевізників, як по м. Бровари, так і по Броварському району. Були певні зауваження, але в процесі перевірки всі недоліки виправлено.
   За інформацією керівника Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Віри Товстоног з початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано  149 повідомлень про підозру на зараження COVID-19, з них 114 по Броварському району.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 73 випадки (с. Зазим'я - 22, с. Требухів - 9, смт В. Димерка -15, Мокрець - 5, с. Красилівка, с. Княжичі, с. Заворичі - по 3 випадки, смт Калита, с. Шевченкове с. Бобрик,  по 2 випадки,  с. Погреби, с. Гоголів , с. Богданівка, с. Семиполки, с. Літочки, с. Плоске, с. Русанів по 1 випадку).
 Летальних випадків -2.
    Серед жителів району, у яких виявили захворювання на коронавірус: 50 жінок, віком від 21 до 96 років, 19 чоловіків  від 24 до 94 років та 4 - дітей, віком  від 5 до 14 років. По Броварському району захворіло 37 жінок, 13 чоловіків, та 4 дітей.
    Зареєстровано 42 випадки  COVID-19 серед працівників медичних закладів, у тому числі 12 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 31 хворий. Серед них 21 особа проживає  у районі.
    Віра Семенівна повідомила, що серед осіб, які повністю одужали - 38 мешканців району.
    За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 4 повідомлення про підозру на CОVID - 19. За лабораторно-підтвердженим аналізом зареєстровано 2 хворих, один з них проживає у Броварському районі.
    Фахівцями Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень у всіх вогнищах підозри на респіраторне захворювання проводились епідеміологічні розслідування, організовано проведення дезинфекції, встановлено контактних осіб.
     Заступник головного лікаря Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Григорій Павлін повідомив учасникам наради, що на сьогодні 2 хворих - з підтвердженим діагнозом
на зараження COVID-19  знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні. 5 пацієнтів очікують на результатати  дослідження лабораторно-діагностичничного центру. Решта пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів. Зазначив, що у кардіологічному відділенні лікарні збільшилась кількість хворих на серцево - судинні захворювання.
    Заступник директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Скибенко проінформувала присутніх, що з початку епідемії захворіло 58 осіб. На сьогодні вже 38 з них - повністю одужало та знято з обліку. Решта хворих знаходяться на самоізоляції під спостереженням сімейних лікарів.

Враховуючи обговорення нагальних питань, учасники наради прийняли  рішення.
     За результатами наради  надані доручення відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району. А саме:

1. Перевірити умови проведення конкурсу автоперевізників, якості надання послуг автоперевезення та підготувати перелік внутрішніх маршрутів.

1.1. Розробити та направити до Броварського відділу поліції звернення щодо перевірки дотримання правил надання послуг автоперевезення пасажирів на даних маршрутах.

2. Розробити та направити до Броварського відділу поліції звернення щодо проведення заходів по забезпеченню правил адміністративного порядку на території ринку «Едельвейс», що розташований в с. Гоголів.

2.2. Забезпечити дотримання санітарних норм на даній території.

3. Зібрати інформацію про наявність водних об’єктів  на території населених пунктів Броварського району (місць відпочинку людей). Наявну інфраструктуру поблизу даних об’єктів.