Робоча нарада у голови

опубліковано 10 січ. 2018 р., 04:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 січ. 2018 р., 04:44 ]
   10 січня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду.

В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся,  начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови профспілок району.

Голова розпочав нараду з представлення начальникам управлінь,відділів, завідувачам секторів структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації новопризначених начальника відділу агропромислового розвитку С.П. Шибіка та начальника відділу культури Т.І. Мехед.

Також було обговорено стан надання звітності за 2017 рік та план роботи на 2018 рік управлінь,відділів, секторів структурних підрозділів адміністрації.

Голова координаційної ради профспілок Броварського району К.Т. Гришко звернулася до присутніх з проханням долучитися до збору допомоги 72-й окремій механізованій бригаді, яка дислокується в м. Біла Церква.