Робоча нарада у голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 лист. 2019 р., 04:32 Інформаційно-довідковий центр
     11 листопада 2019 року засідання робочої наради у голови Броварської районної державної аміністрації розпочалося з урочистого нагородження чемпіонів, призерів Чемпіонату України з боксу та їх наставників-тренерів-викладачів з боксу комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».
     Голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, директор КЗ Броварської районної ради "Дитячо-юнацька спортивна школа", депутат районної ради Тетяна Філіпова, депутат районної ради, голова Федерації боксу Роман Шибіко вручили майбутнім олімпійським чемпіонам з боксу - Максиму Курбанову, Владиславу Лісовому, Марії та Дмитру Ловчинським, Марії Сєдой та їх тренерам - Арсену Бабаяну, Олександру Павлику, Сергію Тюріну Відзнаки голови Броварської районної державної адміністрації та цінні подарунки.

Після урочистостей голова адміністрації перейшов до розгляду питань порядку денного.

В. Рогач – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
   До Броварського відділу поліції надійшло 198 повідомлень, 19 – з ознакам кримінальних правопорушень, трапилось 7 ДТП (без травмованих). Складено 48 протоколів про адміністративні правопорушення.
   Є. Нишенко – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі.
   За минулий тиждень у Броварському районі сталось 8 пожеж (1загиблий). З них 2 загорання торф’яного настилу, 5 загорань нежитлових будівель та 1 загорання крівлі житлового будинку, внаслідок чого 1 особа загинула і 1 особа– потерпіла.
   В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що працівниками управління проводиться робота по вакцинації тварин проти сказу, а також щеплення птиці проти хвороби Нью-касла. У фермерському господарстві «Журавушка» проводиться планова туберкулінізація великої рогатої худоби.
   В. Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 9 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 2 скарлатини;
- 3 вітряної віспи;
- 2 покуси тваринами.
   У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
   Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.