Робоча нарада в райдержадміністрації

опубліковано 13 бер. 2020 р., 01:09 Інформаційно-довідковий центр
    «Про фінансування проведення медичних оглядів та здачі необхідних аналізів призовниками на строкову військову службу Весна – Осінь 2020, контрактниками та резервістами» йшла мова на нараді, яка відбулася 12 березня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови адміністрації Миколи Клименка та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ю.Плаксі, керуючого справами Броварської міської ради К. Кузнецова, начальника управління фінансів Броварської райдержадміністрації О. Миргородської, головного лікаря КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» В. Багнюка, представників Броварського ОМВК та Великодимерської і Калитянської ОТГ.
    Голова Броварської райдержадміністрації акцентував увагу на необхідності здійснення заходів по фінансуванню КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» для належної організації роботи військово-лікарської комісії, яка працює по призову Весна – Осінь 2020 та фінансування проведення необхідних аналізів для призовників, контрактників та резервістів.
    З відповідними пропозиціями щодо реалізації таких заходів виступили головний лікар КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» В. Багнюк та військовий комісар В. Довгань.
    Враховуючи обговорення, учасники наради прийняли відповідне рішення. А саме, головному лікарю КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» Багнюку В.В. внести зміни до програми фінансової підтримки для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» та передбачити необхідні кошти для фінансування медичних комісій при ОМВК.