опубліковано 25 бер. 2020 р., 06:38 Інформаційно-довідковий центр

25 березня 2020 року у Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада за участі голови адміністрації Миколи Клименка та представників філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Броварська станція екстреної медичної допомоги» щодо придбання дезинфікуючих  засобів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

У ході наради було прийнято рішення винайти можливість для забезпечення медичного персоналу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб, зазначених у листі філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Броварська станція екстреної медичної допомоги».

За інформацією секретаря комісії