Робоча нарада за участю голови Київської обласної державної адміністрації Мельничука М.Д.

опубліковано 4 серп. 2016 р., 01:46 Інформаційно-довідковий центр

Приїзд Мельничука М.Д.

03 серпня 2016 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада за участю голови Київської обласної державної адміністрації М.Д. Мельничука.
   На початку голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук здійснив візит та ознайомився з роботою підприємства по вирощуванні квітів ТОВ "Асканія Флора" смт Калинівка Броварського району. Після чого була проведена робоча нарада з керівництвом Броварської районної державної адміністрації та районної ради, начальниками структурних підрозділів, сільськими та селищними головами, жителями району.
   На нараді розглянули наступні питання:
   1. Звіт роботи голови Броварської райдержадміністрації В.О. Сінька за червень – липень 2016 року та перспективний план розвитку Броварського району.
   2. Про розроблення та виконання районних програм розвитку галузей та співпраця із структурними підрозділами облдержадміністрації з питання формування та виконання обласних цільових програм.
   3. Про підготовку до проведення інвентаризації земель поза межами населених пунктів та розширення меж населених пунктів району.
   4. Про виконання доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голови Київської облдержадміністрації.
   5. Інше.