РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ БРОВАРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ З КЕРІВНИЦТВОМ ПрАТ ДТЕК "КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" ТА АТ "КИЇВОБЛГАЗ"

опубліковано 30 вер. 2020 р., 22:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 жовт. 2020 р., 00:09 ]
    30 вересня 2020 року у Броварській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч, на яку були запрошені керівник ПрАТ ДТЕК "КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Віталій Євгенович Шайда, керівник АТ "КИЇВОБЛГАЗ" Андрій Петрович Недяк, сільські та селищні голови.

На засіданні обговорили ряд важливих питань, які на сьогодні турбують населення Броварського району. Серед них питання налаштування комунікацій з керівництвом області та району, зменшення аварійних відключень, покращення якості напруги, заміна застарілого обладнання - електричних опор та інші.