Робоча зустріч у голови Броварської райдержадміністрації з керівниками підприємств, які займаються видобутком піску на території населених пунктів Броварського району

опубліковано 2 жовт. 2020 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр

02 жовтня 2020 року у Броварській райдержадміністрації, за ініціативи голови Броварської районної державної адміністрації Георгія Біркадзе, відбулася робоча зустріч з керівниками підприємств, які займаються видобутком піску (намивом) на території населених пунктів Броварського району.
    На зустріч були запрошені О. Мордач - керівник апарату Броварської районної державної адміністрації, М. Сябро - директор ТОВ «АЖУР–Д», С. Васянович – директор ТОВ «БУДІНДУСТРІЯ-СЕРВІС -ЛТД», П. Іваненко – директор ТОВ «УКРБУДТРЕСТСЕРВІС», Р. Зорін – директор ТОВ «УКРЕЙНІАН ДІГІНГ КОМПАНІ».

Робочу зустріч голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав з проблемних питань, що стосуються видобування піску на території Броварського району та його транспортування.
    Дані питання на сьогодні потребують негайного вирішення, - зазначив голова адміністрації, так, як проведення таких робіт призводять до руйнування дорожнього покриття та завдає значної шкоди екосистемі зони Придесення Броварського району.
    Кожен із представників підприємств представив свої компанії та надав інформацію про поточну їх діяльність.
    Георгій Біркадзе – звернувся до присутніх з проханням надати документацію по даних підприємствах для ознайомлення.
    Також він наголосив, що головною умовою діяльності в даній галузі, – є робота в рамках закону.
    Однією із пропозицій голови адміністрації є встановлення контрольних вагів для перевірки автомобілів, якими здійснюється перевезення піску.
    Голова адміністрації запропонував найближчим часом організувати спільну нараду з запрошенням керівників Броварського відділу поліції та районного відділу Служби Безпеки України Київської області для розгляду проблемних питань, що стосуються намиву та транспортування піску на території Броварського району.