Робоча зустріч з питань залучення інвестиційних проектів на територію Броварського району

опубліковано 9 жовт. 2020 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 жовт. 2020 р., 06:20 ]
    За ініціативи голови Броварської райдержадміністрації 09 жовтня 2020 року відбулася робоча зустріч з представниками компанії UkraineInvest: виконавчим директором UkraineInvest Сергієм Цівкачем, заступником виконавчого директора Олексієм Іванченком, та в.о. начальника управління з правових питань та регуляторної політики Євгенієм Шакотьком.
   Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest створено у 2016 році, як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, а у 2018 році трансформовано в повноцінну державну установу підзвітну Прем’єр-міністру.
    UkraineInvest працює з інвесторами, надаючи їм об’єктивні, практичні поради, сприяє в організації зустрічей з представниками державних органів і установ, та допомагає у вирішенні проблемних питань. Вони тісно співпрацюємо з державними органами над ідентифікацією, узагальненням та вирішенням системних проблем, які негативно впливають на ведення бізнесу в Україні.
    Як результат, з моменту створення, команді UkraineInvest вдалося залучити понад 3 млрд доларів інвестицій від існуючих та нових іноземних компаній та заохотити вийти на український ринок такі світові бренди, як HEAD, IKEA, GE, Scatec Solar та багато інших.
У засіданні також взяли участь голови сільських та селищних рад  Броварського району, представники постійної комісії Броварської районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та представники громад Баришівки, Згурівки та Березані.
    Голова райдержадміністрації Георгій Біркадзе наголосив, що розвиток економічного потенціалу Броварського району є одним із пріорітетних напрямків діяльності Броварської райдержадміністрації. Він особисто зацікавлений у роботі та залученні інвесторів для розробки з ними відповідних проектів.
    Найближчим часом буде проведено комлекс заходів, щодо створення нових підприємств та збільшення кількості робочих місць на території Броварського району.
    Присутня на зустрічі голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина Зозуля погодилася  зі важливістю залучення інвесторів на територію району, зазначивши, що на даному етапі є доцільним перегляд соціально-економічних паспортів своїх громад, для визначення напрямку діяльності інвесторів.
   Георгій Біркадзе, в свою чергу зазначив, що вважає за доцільне першочергове залучення івесторів до громад, які набйбільше потребують інвестиційного втручання. На території Броварськог району, на сьогодні - це Калитянська об'єднанана територіальна громада.
    Присутній на нараді  Юрій Плакся звернувся із питанням  до Сергія Цівкача щодо можливості залучення інвесторів до Калитянської громади. Зокрема, чи можливе створення на її території підприємства яке б могло використовувати для переробки відходи потужного свинокомплексу розташованого в смт. Калита.
    Сергій Цівкач зазначив, що зазвичай інвестори звертаються і мають бажання інвестувати саме в регіони. Тому представниками UkraineInvest буде надано ряд інвестиційних проектів, які найбільше підходять для визначеної території Броварського району. Серед них: розміщення переробних підприємств, підприємств з очистки води, підприємств з переробки твердих побутових відходів та підприємств з розведення риби. Та додав, що нещодавно до них звернулася компанія- інвестор, яка працює саме в тому напрямку про який задав питання пан Юрій Плакся.
    Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Броварською районною державною адміністрацією та компанією UkraineInvest.
.