Робочі зустрічі у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 22 жовт. 2020 р., 05:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 жовт. 2020 р., 05:47 ]
    22 жовня 2020 року у Броварській райдержадміністрації відбулися дві наради, на яких розглянули болючі питання для життєдіяльності Броварського району:
    -  реконструкція очисних споруд Броварської міської ради на території с. Красилівка Броварського району;
    -  поводження з відходами на території Броварського району.

За ініціативи голови Броварської райдержадміністрації Георгія Біркадзе, до участі у засіданнях були залучені експерти відповідних напрямків, громадські активісти, працівники правоохоронних органів та державних установ району.
    Результатом проведених зустрічей стало спільне випрацювання першочергових кроків, які необхідно здійснити для вирішення проблемних питань та покращення екологічної ситуації, яка існує сьогодні у Броварському районі.