Розширена апаратна нарада

опубліковано 17 черв. 2011 р., 00:26 Адміністратор домена   [ оновлено 17 черв. 2011 р., 00:27 ]
06.06.2011
Під керівництвом голови Броварської районної державної адміністрації П.П. Іваненка відбулась розширена апаратна нарада. У нараді взяли участь голова Броварської районної ради М.О.Царенко, заступники голови Броварської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальник Броварської філії ВАТ «Київоблгаз» А.М. Бобко, начальник Броварського підрозділу ЗАТ А.Е.С. «Київобленерго» І.О. Карпенко, начальник Броварського управління ГУ МНС України в Київській обл. М.М. Семиног, начальник Броварського відділу (з обслуговування м. Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській обл. С.М. Семікоп, керівники окремих організацій та служб району, сільські та селищні голови.На порядок денний оперативної наради були внесені наступні питання:
  • Про роботу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • Про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 24.05.2011 № 822 «Про заходи щодо організованого початку 2011-2012 навчального року у загальноосвітніх закладах району»;
  • Про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 06.04.2011 № 565 «Про запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах (лісові масиви, місця загального торфу, сільгоспугіддя) »;
  • Звіт Княжицького сільського голови про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради;
  • Про проведену роботу щодо попередження правопорушень, дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул;
  • Про участь сільських, селищних рад у фінансуванні оздоровчого періоду 2011 року.
В ході оперативної наради було заслухано інформацію керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
За результатами наради головою райдержадміністрації П.П. Іваненком поставлені конкретні завдання з обговорених питань та терміни їх виконання.