Розширена апаратна нарада

опубліковано 5 вер. 2011 р., 05:42 Адміністратор домена
05 вересня – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів розширену оперативну нараду. На нараді присутні заступники голови райдержадміністрації, голова районної ради, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад.

На порядку денному розглядалися такі питання:
  • на виконання Закону України від 11 грудня 2003 «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»;
  • на виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 28.04.2011 року №696 «Про підготовку житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 років»;
  • на виконання доручень голови райдержадміністрації, даних на розширеній оперативній нараді від 15.08.2011 року.
  • про вжиття заходів щодо запобігання нещасним випадкам на р. Десна.
  • про організацію роботи щодо доступу до публічної інформації в сільських та селищних радах району.

По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.