Святкування Дня села в Красилівці та Требухові

опубліковано 3 жовт. 2011 р., 06:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 жовт. 2011 р., 06:12 ]
    01 жовтня – мешканці села Красилівка Броварського району святкували свій день народження. Центральна частина села в цей день перетворилася на куточок відпочинку, прийшло багато небайдужих жителів.
    Розпочалося свято з відкриття монументу Пресвятої Богородиці по вул. С.Басова.
    Особливо велику подяку було висловлено представникам старшого покоління, тим хто пройшов війну, і голод, і розруху, але не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння Батьківщині. Роки не можуть стерти з пам’яті односельчан жодної події, пов’язаної з боротьбою за свободу і незалежність. На пам’ятнику страченим жителям села Красилівка в роки Великої Вітчизняної Війн, який відкрили в цей день золотими літерами вписані в літопис імена тих, хто був учасником визвольних боїв і положив своє життя за мирне сьогодення.
    Словами вітання до жителів села Красилівка звернулися заступник голови районної державної адміністрації М.П.Миронець та голова сільської ради Р.Л.Нагібіна. Організували виставку з квітів та образотворчого мистецтва, розіграли святкові лотереї, з’їли смачної солдатської каші, подивились виступ учасників хору села, виступи дитячих колективів, дуету «Фієста» з м.Києва, виставку кращих малюнків учнів школи.
    Чого лише не організовувала влада і громада, щоб гостинність свою продемонструвати та влаштувати справжнє свято для людей.
    На завершення святкування Дня села засяяв чудовий феєрверк.
    Цього ж дня відзначили свій День народження мешканці села Требухів Броварського району в якому взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації В.М.Кукшин.
    Розпочалося свято з футбольного матчу, розіграшу спортивної лотереї. Під обід смакували кашею, варениками, пампушками, пиріжками, а переможців найсмачніших страв нагородили призами і цінними подарунками.
    Тут же виставка художніх виробів, квітів, виробів з лози, конкурс читців, виконання кращої пісні,танцю, концерт Черкаського народного хору, ігрова програма «А, нумо, козаки».
    Свято закінчилось феєрверком.