Розширена оперативна нарада

опубліковано 16 трав. 2016 р., 05:42 Інформаційно-довідковий центр
    16 травня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних екосистемах у весняно-літній пожежонебезпечний період.
2. Інформація про підготовку автодоріг державного значення до експлуатаційного утримання в літній період.
3. Інформація про проведення в Броварському районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.
4. Інформація про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»
5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

16 травня 2016 р.