Розширена оперативна нарада

опубліковано 4 лип. 2016 р., 05:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 лип. 2016 р., 05:25 ]
    04 липня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про роботу центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації за І-півріччя.
2. Інформація про організацію виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.

4 липня 2016 р.