Розширена оперативна нарада

опубліковано 7 лист. 2016 р., 04:19 Інформаційно-довідковий центр

07 листопада - голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Броварської райдержадміністрації.
2. Інформація про проведення в Броварському районі благодійної акції «Місія добра».
3. Про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх та відповідні профілактичні заходи.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.