Розширена оперативна нарада

опубліковано 21 лист. 2016 р., 04:32 Інформаційно-довідковий центр

21 листопада - голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    Перед початком наради голова адміністрації В.О.Сінько і всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, що загинули захищаючи незалежність України.
    На нараді присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про епідимічну ситуацію з грипу та ГРВІ в Броварському районі.
2. Інформація про організацію життєзабезпечення населення і території Броварського району та вжиття комплексних заходів, спрямованих на створення і підтримання нормальних умов життя, здоров’я, і працездатності людей, працездатності людей, ліквідації наслідків в період погіршення погодних умов в штатному режимі в Броварському районі. Звітування за період з 10.11.2016 – 21.11.2016 року.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.
    Після завершення наради керівництво райдержадміністрації, сільські, селищні голови вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності поклавши квіти біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.